هاوایی کوچک در نزدیکی بریتیش کلمبیا

این پارک با آب‌های گرم، شن‌های سفید ریز و دمای شبیه به مناطق استوایی در جزیره‌ای کوچک در بریتیش کلمبیا واقع شده است. 

 

این تکه از بهشت ​​به دلیل زیبایی و امتداد خط ساحلی درخشان با شن های مخملی، «هاوایی کوچک» نامیده شده است. خوشبختانه رسیدن به اینجا نیازی به پرواز ندارد و فقط یک سفر چهار ساعت و نیم از شهر ونکوور فاصله دارد. 

 

این مکان نیاز به کمی رانندگی و سوار شدن به ( BC ferries ) دارد، اما لذت بردن از زیبایی جزیره ارزش هر دقیقه سفر را دارد. 

 

اگر سواحل زیبای ( Tribune Bay ) واقع در جزیره ( Hornby ) شما را مجذوب خود کرده است، با ما همراه باشید تا در مورد رسیدن به آنجا و داشتن یک سفر عالی در هنگام بازدید، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. 

 

رسیدن به اینجا راحت نیست اما این فقط به جذابیت آن می‌افزاید. 

 

وقتی از ونکوور می‌آیید، باید سوار ( BC ferries ) شوید که شما را به جزیره ونکوور می‌برد. کشتی از خلیج (  Horseshoe  ) در وست ونکوور می‌تواند شما را مستقیماً به ( Departure Bay ) در ( Nanaimo ) ببرد، که از آنجا باید سوار کشتی بعدی شوید.  

 

اگر بخواهید، می توانید یک شب یا بیشتر در ( Nanaimo ) بمانید و از شهر کوچک کنار اقیانوس لذت ببرید. 

 

هنگامی که به جزیره ونکوور رسیدید، سپس به ( Buckley Bay ) رانندگی کرده و از آنجا با کشتی به ( Denman Island West ) بروید. سپس می توانید به ترمینال ( Hornby ferry ) بروید و در نهایت به ( Hornby Island ) بروید. 

 

اگر این راه برای شما مناسب نیست، گزینه های طرح شناور نیز وجود دارد که می تواند حدود 300 دلار هزینه داشته باشد، اما در زمان شما صرفه جویی کرده و در حین سفر منظره ای فراموش نشدنی به شما می دهد. 

 

( Tribune Bay Park ) بازدیدکنندگان را از سراسر جزیره به خود جذب می کند و ساحلی عالی را در خود جای داده است که نزدیک به 1 کیلومتر شن سفید دارد. آب کم عمق به این معنی است که شنا کردن در اینجا بسیار لذت بخش است، و وب سایت ( BC Parks ) می گوید، دمای آب در طول تابستان به دمای گرمسیری نزدیک می شود و یکی از گرم ترین مناطق شنا آب شور در ( B.C ) است.  

 

در فصل بهار، گل‌های وحشی در کنار ساحل هلالی شکل شکوفا می‌شوند و آن را بسیار دیدنی‌تر می‌کنند 

 

ساحل تماشایی چیزی است که این جزیره به طور گسترده به آن شهرت دارد، اما چیزهای زیاد دیگری نیز در جزیره وجود دارد که می توانید از آنها لذت ببرید. 

 

( Hornby Island ) در واقع خانه سه پارک استانی است، 40 درصد مساحت آن پارک ها بوده و 70 مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری دارد. اگر می خواهید طبیعت زیبایی را که ( B.C ) به آن شناخته می شود ببینید، این نقطه عالی است. 

 

( Salish Sea ) به لطف آب‌های گرم و شفاف آن، جاذبه‌ی بزرگی برای جزیره است، بنابراین بیرون رفتن و کاوش در خط ساحلی عالی است. به گفته وب سایت ( Hornby Island ) اینجا به دلیل آب های شفاف، یکی از برترین نقاط غواصی در آمریکای شمالی است، بنابراین می توانید در آن شیرجه بزنید و زندگی زیر آب را کشف کنید. 

 

همچنین می‌توانید قایق‌های کایاک یا پدل بورد ایستاده را اجاره کنید و جزیره را از منظری متفاوت ببینید. تورهای قایقرانی نیز در این جزیره وجود دارد که یک راه بسیار جالب برای گذراندن یک عصر روی آب و تماشای غروب خورشید است. 

 

همچنین جنگل‌های سرسبزی در اطراف جزیره وجود دارد که مسیرهای پیاده‌روی در آن‌ها پیچ می‌خورد، بنابراین می‌توانید بروید و در اطراف درختان قدیمی قدم بزنید. 

 

برای یک چالش بزرگتر و نمای بالاتر، می توانید از ( Mount Geoffrey ) نیز بالا بروید. 

 

 

Call Now Button