4 مجموعه HBO Max که احتمالاً نمی دانستید در بریتیش کلمبیا و آلبرتا فیلمبرداری شده اند

وقتی صحبت از فیلمبرداری فیلم و برنامه های تلویزیونی به میان می آید، غرب کانادا در چند سال گذشته کاملاً به کانون اصلی تبدیل شده و چند برنامه بزرگ HBO در B.C و آلبرتا ضبط شده اند.
یکی از نمایش‌هایی که در آلبرتا فیلم‌برداری شده است، در واقع یکی از بزرگترین تولیدات فیلم‌برداری شده در کانادا است.
اینها برخی از بزرگترین برنامه های HBO هستند که در غرب کانادا فیلمبرداری شده اند.

 • The Last Of Us
  در حالی که پخش این مجموعه شروع نشده است، می توان گفت هیاهوی سریال The Last Of Us شبکه HBO واقعی است. فیلمبرداری این مجموعه حماسی در سرتاسر آلبرتا از جمله Calgary، Edmonton، Canmore، Okotoksو جاهای دیگر انجام شد.
  ستارگان Pedro Pascal و Bella Ramsey در حال فیلمبرداری در سراسر استان دیده شدند.
 • Peacemaker
  Peacemaker اسپین آف DC’s Suicide Squad در ونکوور فیلمبرداری شد. در این سریال John Cena کشتی‌گیری که بازیگر شده است بازی می کند. وی در شهر دیده شده بود.
  فصل اول آن در ژانویه 2022 پخش شد و فصل دوم در فوریه 2022 سفارش داده شد، تا طرفداران بار دیگر ونکوور را روی پرده ببینند.
 • Game Of Thrones
  این سریال فانتزی موفق در سراسر جهان از جمله در آلبرتا فیلمبرداری شد.
  در حالی که دقیقاً مشخص نیست کدام بخش در آلبرتا فیلمبرداری شده است، Maisie Williams که برای بازی در نقش Arya Stark شناخته می شود، در سال 2017 در این استان مشاهده شد.
 • Dead Boy Detectives
  یکی دیگر از اسپین‌آف‌های کمیک به نام Dead Boy Detectives نیز قرار است در ونکوور فیلمبرداری شود. طبق گزارش UPCP/ACTRA، فیلمبرداری این فصل از نوامبر 2022 آغاز و تا مارس 2023 ادامه خواهد داشت.
  این سریال ارواح دو پسر را دنبال می کند که به جای رفتن به زندگی پس از مرگ، روی زمین می مانند تا جنایات ماوراء طبیعی را بررسی کنند.
Call Now Button