امکان اجاره اتومبیل با اپلیکیشن اوبر در کانادا

کمپانی خدمات مسافربری اوبر اعلام کرد، از این پس کانادایی ها می توانند در اپلیکیشن اوبر از شرکت‌ هایی مانند هرتز، ایویس یا باجت، اتومبیل اجاره کنند. این قابلیت برای زمانی که مردم می خواهند برای کار یا تعطیلات آخر هفته به بیرون از شهر بروند، بسیار مفید است.

اوبر در حال حاضر سرویس Uber Rent را در ایالات متحده و بریتانیا ارائه می دهد.

قیمت فعلی Uber Rent در ایالات متحده به زمان اجاره و اندازه اتومبیل و فصلی بودن بازار بستگی دارد. هزینه کرایه اتومبیل از طریق اوبر در کانادا هنوز مشخص نشده است.

وب‌ سایت اوبر نوشت، با استفاده از اپلیکیشن اوبر می ‌توانید قیمت ‌های چند شرکت اجاره‌ ای پرطرفدار را مشاهده و مقایسه و گزینه ‌ی متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید.

کانادایی ‌ها می‌ توانند در اپلیکیشن اوبر با انتخاب آیکون Rental Cars به این سرویس دسترسی پیدا کنند.

از شما خواسته می شود آدرسی را وارد کنید تا نزدیکترین مکان دریافت و تحویل اتومبیل اجاره ای به شما نشان داده شود. همچنین زمان‌ و تاریخ‌ شروع و پایان رزرو شما نیز نمایش داده می شود.

کاربران اپلیکیشن این امکان را دارند تا اتومبیل ها را بررسی کرده و قیمت ها را مقایسه کنند. کانادایی ها می توانند پیش پرداخت یا پرداخت در محل اجاره را انتخاب کنند. پس از اتمام زمان رزرو، کاربر باید اتومبیل را به محل انتخابی بازگرداند.

طبق وب‌ سایت اوبر، کاربران می ‌توانند حتی برای یک ساعت اتومبیل اجاره کنند، اما هزینه اجاره یک روز برای آنها اعمال می ‌شود. همچنین امکان رزرو اتومبیل تا شش ماه نیز وجود دارد.

Call Now Button