راه اندازی اولین طرح ملی شرکت مخابراتی Freedom Mobile

شرکت مخابراتی Freedom Mobile طرح ماهانه 50 دلاری خود شامل تماس و پیامک نامحدود و همچنین 40 گیگابایت اینترنت قابل استفاده در سراسر کانادا و ایالات متحده را راه اندازی کرد. این شرکت در گذشته متعلق به شرکت Shaw Communications بود.

این طرح پس از آن ارائه شده که این شرکت توسط Quebecor Inc.’s Videotron به مبلغ 2.85 میلیارد دلار خریداری شد. شرکت Shaw سال گذشته با فروش Freedom Mobile تصمیم گرفت برای کاهش نگرانی های خود در بازار رقابت، با شرکت راجرز ادغام شود.

در بخشی از شرایط که توسط وزیر صنعت فرانسوا فیلیپ شامپاین در ماه مارچ تعیین شد، شرکت Videotron باید طرح هایی ارائه دهد که حداقل 20 درصد کمتر از رقبای خود باشد و طی دو سال آینده 150 میلیون دلار برای ارتقاء شبکهFreedom Mobile هزینه کند.

Videotron اعلام کرد، تیم ‌هایی برای ارتقای شبکه بی ‌سیم، پشتیبانی از فناوری 5G و رومینگ اختصاص داده شده است.

کارشناسان می گویند، اولین طرح پیشنهادی Freedom با پوشش ملی است، فراتر از حد انتظارات اتاوا بوده است. آنها باور دارند شرکت های مخابراتی فِریدوم موبایل، راجرز، بِل و تلاس، با ارائه طرح های جذاب به مشتریان، انتظارات آنها را برآورده می کنند.

Freedom Mobile همچنین اعلام کرد، بهبودهایی در خدمات خود ارائه کرده که فراتر از تعهداتش است، از جمله ضمانت تثبیت قیمت که این سرویس برای همه مشتریان فعلی و آتی اعمال می شود که تغییری در استفاده از طرح های خود ندهند.

شرکت راجرز در محبوب ترین طرح خود اخیرا، قیمت اینترنت را 50 درصد کاهش داد و به مشتریان امکان داد با پرداخت 85 دلار در ماه به 50 گیگابایت اینترنت دسترسی داشته باشند.

Call Now Button